Hieronder staan alle online aangemelde deelnemers met daaronder de vrijwilligers en dagdeel hulpouders. De overzichten worden tot de weekopening telkens handmatig bijgewerkt, het kan dus even duren na aanmelding vóórdat een naam zichtbaar is. Er kunnen maximaal 150 kinderen worden aangemeld, maar het totaalaantal in de lijst kan hoger zijn omdat er ook BSO-kinderen zijn aangemeld die in wisselende samenstelling op verschillende dagen aanwezig zijn.

LET OP: alle aanmeldingen zijn o.b.v. de bij online aanmelding geaccordeerde voorwaarden bindend en dient het inschrijfgeld altijd te worden voldaan. Eén week vóór opening van de Huttendorpweek vervallen de niet-betaalde aanmeldingen en worden ze weer vrijgegeven voor nieuwe aanmeldingen. Dus, verzeker je nú van een deelnameplaats en betaal ruim op tijd !

Aangemelde deelnemers (bijgewerkt t/m 26 augustus 2019, nog 0 beschikbare plaatsen!):

Voornaam Tussenvoegsel Achternaam Basisschool Groep
Alex   Czyz Contrabas Capelle 5
Alina   Ben Abdelkarim Contrabas Capelle 4
Amanda de Snoo Contrabas Capelle 5
Amorecia   Panka Contrabas Capelle 2
Angad   Ori Passe Partout R'dam 6
Ansh   Ori Regenboog Saraswatie 6
Asjer   Severin Passe Partout R'dam 6
Bram   Mastik Montessori N'kerk 8
Bob   Bloemberg Contrabas Capelle 7
Boris   Kerkhof Contrabas Capelle 4
Carice   Onderdijk Sjalomschool Capelle 7
Cathy   van Gelderen Contrabas Capelle 6
Channing de Regt Contrabas Capelle 2
Cian   Hannewijk Contrabas Capelle 8
Cindy   Kocken Contrabas Capelle 6
Cristina   Wittenberg Contrabas Capelle 4
Damian   Laverman Catamaran Capelle 8
Dani de Korte Tangram R'dam 8
Danic van Druten Contrabas Capelle 4
Daniël de Snoo Contrabas Capelle 3
Danique   Verhaaff Terp N'kerk 8
Dario   Grgic Contrabas Capelle 5
David   Chin-A-Woeng Contrabas Capelle 4
Dean    Klop Catamaran Capelle 7
Dewi   Roquas Contrabas Capelle 3
Diego de  Jager Contrabas Capelle 4
Dion   Ploeg Contrabas Capelle 6
Djayro   Olivieira Contrabas Capelle 3
Djeselyne   Adriaan Sjalomschool Capelle 7
Donna    Venus  Contrabas Capelle  5
Duuk   Holleman Catamaran Capelle 4
Dylan van Doorn Contrabas Capelle 7
Dylano   Hoekstra Contrabas Capelle 6
Elijah   Paula Baken Capelle 7
Ella   Jugwels Contrabas Capelle 3
Ella   Dirks Contrabas Capelle 5
Enzo   Richardson Blijberg R'dam 7
Erik   Kleijn Contrabas Capelle 8
Fair   Graphorn Baken Capelle 6
Faith   Adriaan Sjalomschool Capelle 7
Fay   Luijte Contrabas Capelle 7
Fay   Vessem Contrabas Capelle 4
Felix van Stein CSV 5
Finn   Holleman Catamaran Capelle 8
Finn   Weberstaedt Tweemaster Capelle 4
Finnley   Frijlink Contrabas Capelle 3
Florian   Weberstaedt Tweemaster Capelle 6
Givainey   Klink Sjalomschool Capelle 8
Ilay    Atas Baken Capelle 4
Isabel    Otting  Tweemaster Capelle 6
Isaiah   Neyda Pionier R'dam 6
Jace   Vrolijk Contrabas Capelle 1
Jace    Kieboom Contrabas Capelle 3
Jaelyn   Mostert Stelberg R'dam 5
Jamie   Crul Contrabas Capelle 3
Jennah-Lynn   Paula Passe Partout R'dam
Jardo van Loon Contrabas Capelle 6
Jasmin   Pietersz Contrabas Capelle 6
Jasper   Ouwerkerk Contrabas Capelle 4
Javier   Feikens Contrabas Capelle 3
Jax   Otte Contrabas Capelle 1
Jay   Frederiks Contrabas Capelle  4
Jaycee   Keus Baken Capelle 6
Jaylyon   Peterson Sjalomschool Capelle 6
Jaymian  van  Egdom Contrabas Capelle 3
Jens    Brussen Contrabas Capelle 6
Jesse   Crul Contrabas Capelle 6
Jessy   Plat Pionier R'dam 3
Jilana   Balgobind Contrabas Capelle 6
Jillian   Dekker Contrabas Capelle 3
Jimmy    Frederiks  Contrabas Capelle 5
Jennah-lynn   Paula Passe Partout R'dam 7
Joey   Goeree Contrabas Capelle 1
Jona   Rodrigues Elimschool N'kerk 6
Joost   Hoogendoorn Montessori N'kerk 6
Kaiden   Quandt Sjalomschool Capelle 3
Kayleanne   Declerq Sjalomschool Capelle  
Katie van Someren Tweemaster Capelle 5
Kian   Verkaik Kleine Prins R'dam 5
Kiki   Paula Contrabas Capelle 7
Kyano den Breejen Contrabas Capelle 6
Kyano   Verhaaff Terp N'kerk 5
Lars van Geffen Montessori N'kerk 8
Lance Van  Dongeren  Mulok  4
Laura   van Gelderen Contrabas Capelle 5
Laurine   Scholte Tweemaster Capelle 8
Levi   Plat Pionier R'dam 7
Lisa   Pietersz Contrabas Capelle 4
Liv   Fischer Contrabas Capelle 1
Lotus Van Helden Tarcisius R'dam 3
Luca   Garcia Contrabas Capelle 4
Lucas   Otto Catamaran Capelle 7
Lucy   Versteeg Contrabas Capelle 6
Luuk   Brussen Contrabas Capelle 3
Maes   Achong Fatimaschool R'dam 5
Mateo   Grgic Contrabas Capelle 7
Maleya    Nongni Contrabas Capelle 3
Marlies   Elkenbracht Contrabas Capelle 8
Mats van den  Haspel Contrabas Capelle 5
Maurits   Dirks Contrabas Capelle 3
Maylee   Neyda Pionier R'dam 4
Max   Huls Tweemaster Capelle 8
Megan   Levy Contrabas Capelle 5
Meike   Opstal Contrabas Capelle 3
Merijn van Hassel Montessori N'kerk 6
Mette van den Heuvel Jan Antonie Bijloo 4
Mex   Silva Moreira Contrabas Capelle 1
Mick   Kieboom Contrabas Capelle 6
Mikai  van Loon Contrabas Capelle 8
Mila   Domacassa Contrabas Capelle 2
Milan   Maes Contrabas Capelle 5
Milan   Pieternella Montessori N'kerk 8
Morris van Hassel Montessori N'kerk 4
Mylou   KIeboom Contrabas Capelle 4
Naomi van der  Feest Contrabas Capelle 1
Naomi van  Egdom Contrabas Capelle 7
Naomi   Brand Contrabas Capelle 8
Nikhil   Dewnath Catamaran Capelle 1
Nikola   Obradovic Contrabas Capelle 4
Noah   Vreden Contrabas Capelle 5
Nyanda   Olivieira Contrabas Capelle 7
Olivia   Rodrigues Elimschool N'kerk 4
Oliwia   Sadowska Contrabas Capelle 1
Oscar   Ubas Contrabas Capelle 4
Owen   Belliot Contrabas Capelle 8
Qaim   Dorothea Contrabas Capelle 5
Rafael   Marti Olaya Contrabas Capelle 3
Rena   Pasch Contrabas Capelle 3
Rianne    Brand Contrabas Capelle 8
Rick   Oudeman Tangram R'dam 3
Roef van den Bos Contrabas Capelle 6
Romy   Kocken Contrabas Capelle 8
Rosario   Campisano Contrabas Capelle 7
Rowen   Neral Pionier R'dam 6
Ruben   Opstal Contrabas Capelle 1
Ruby   Levy Piloot R'dam 8
Sam   Silva Moreira Contrabas Capelle 3
Sarita van Zwam Contrabas Capelle 4
Sean    Donk Fontein Capelle 6
Sem   Kieboom Contrabas Capelle 6
Senora   Donk Fontein Capelle 5
Shane   Belliot Contrabas Capelle 4
Sharensly   Giterson De Boei Rotterdam 4
Sharon   Verzijl Contrabas Capelle 5
Sherylla   Delgado Almeida Pluspunt Rotterdam 5
Silver van den  Bos Contrabas Capelle 8
Simon   Richardson Blijberg R'dam 6
Sofie   Meijer Tarcisius R'dam 3
Sophie   Richardson Blijberg R'dam 6
Stefan   Groote Contrabas Capelle 7
Taeyun   Kim CSV 5
Tessa   Meijer Tarcisius R'dam 8
Thomas   Ouwerkerk Contrabas Capelle 3
Tiago   Verhoeven Contrabas Capelle 8
Tim   Steenbergen Contrabas Capelle 8
Timo van der Well Contrabas Capelle 8
Timo  van den  Boogaart Contrabas Capelle 5
Tom   Spek Stelberg R'dam 5
Tygo   Vessem Contrabas Capelle 6
Valentino   Wittenberg Contrabas Capelle 7
Valentijn   Borgi De Meerwaarde 8
Viktor   Vukojevic Contrabas Capelle 6
Yelitza   Pieternella Montessori N'kerk 6
Zeb van den  Bos Contrabas Capelle 4
         
      161 deelnemers incl. BSO  

 

Aangemelde vrijwilligers en dagdeel hulpouders:

Voornaam Tussenvoegsel Achternaam Vrijwilliger VO-school
Abarna   Kandasamy Stagiair Emmaus College
Adelinde van der Leeden Dagdeel hulpouder  -
Alyssa   Sijtema Stagiair Emmaus College
Amanda   Frederiks Dagdeel hulpouder -
André van den  Heuvel Dagdeel hulpouder -
Anaïs   Otting Junior Emmaus College
Angelique van den Boogaart Dagdeel hulpouder -
Anique   Scholte Junior Emmaus College
Anita van Loon Dagdeel hulpouder  -
Anne   Korthagen Stagiair Emmaus College
Annelies   Oudeman Dagdeel hulpouder  -
Anouk de Vries Junior Comenius College
Anthony   Hitalessy Stagiair Emmaus College
Audrey van Geffen Dagdeel hulpouder -
Barry   Perfors Senior -
Bente van den Heuvel Assistent Thorbecke
Birgit   Vogelaar Senior -
Bituen   Hidalgo Dagdeel hulpouder -
Brenda    Wittenberg Dagdeel hulpouder
Bryanne   Cosijn Senior -
Carla   Onderdijk Dagdeel hulpouder
Celine   Assalit Dagdeel hulpouder
Chantal of Kevin  de Korte Dagdeel hulpouder -
Cindy   Luijte Dagdeel hulpouder
Coen   Meijer Junior Comenius College
Cor van der Meulen Senior -
Cornelie   Scholte Dagdeel hulpouder
Cynthia   Kuipers Dagdeel hulpouder
Dana   Scholte Junior Emmaus College
Daniël de Bruijn Stagiair Emmaus College
Darina   Kocken Dagdeel hulpouder
David   Garcia Dagdeel hulpouder
Dayé   Kok Stagiair Emmaus College
Debora   Adriaan Dagdeel hulpouder
Denzell de Vries Organisator (bestuur) -
Desire    Brussen Dagdeel hulpouder
Diana   Groote Dagdeel hulpouder
Djenisia   Delgado Almeida Junior  Thorbecke
Dominique  van Druten Dagdeel hulpouder
Drazenka   Grgic Dagdeel hulpouder -
Dylan   Yourdi Assistent Emmaus College
Dylan   Klas Assistent Thorbecke
Eline   Romijn Junior Emmaus College
Elize   Elkenbracht Dagdeel hulpouder -
Enis   Mehmetaj Stagiair Emmaus College
Eric   Meijer Organisator (bestuur) -
Erwin   Mostert Organisator (bestuur) -
Eveline   Kleijn Dagdeel hulpouder
Fabian   Brand Junior IJssel College
Fabiola & Sander Donk - Kanninga Dagdeel hulpouder
Fleur Mastik Dagdeel hulpouder -
Frances   Levy Dagdeel hulpouder
Frank   Weberstaedt Dagdeel hulpouder
Fréderique Sprengers Stagiair Emmaus College
Gilberto   Verhoeven Dagdeel hulpouder
Gineke de Jong Senior
Gorana   Trisic Dagdeel hulpouder
Hanna   Cuperus Senior -
Heleen   Heinsbroek Senior
Henny van Someren Dagdeel hulpouder -
Ingeborg de Klerk Dagdeel hulpouder -
Irene   Olivieira Dagdeel hulpouder
Isabella van den Bos Stagiair Emmaus College
Izabela   Posluszna-Czyz Dagdeel hulpouder -
Jakin   Abraha Stagiair Emmaus College
Jan   Meijer Senior
Jay   Rijs Junior Emmaus College
Jeannette van Kralingen Dagdeel hulpouder
Jeroen   Verhaaff Dagdeel hulpouder -
Jeroen    Dirks Dagdeel hulpouder
Jerrel   Martha Stagiair Emmaus College
Jessica de Groot Senior
John   Hoogendoorn Dagdeel hulpouder -
Joris   Kruse Junior Libanon Lyceum 
Jurre   Karstens Junior GSR
Karlijn van Driel Dagdeel hulpouder
Kay vom Hofe Stagiair Emmaus College
Kaya   Rijkers Senior
Kelly   Smits Junior Calvijn Meerpaal
Kerem   Celik Stagiair Emmaus College
Kim   Voogt Dagdeel hulpouder
Kim   Kerkhof Dagdeel hulpouder
Kimberley Hoekstra Dagdeel hulpouder
Koosje   Dokter Senior
Krisha van der male Male Senior
Kubilay   Tunc Stagiair Emmaus College
Laura   Den Breejen  Dagdeel hulpouder
Lauren   Lemm Junior IJssel College
Leon   Keus Dagdeel hulpouder -
Leonie   Huls Junior Emmaus College
Leoniek   Mostert Organisator -
Lian van der Male Assistent Calvijn Meerpaal
Lidi   Paula Dagdeel hulpouder -
Lieke   Barnhoorn Junior Comenius College
Liliana   Medina Oliveira Dagdeel hulpouder -
Lucas   Lamping Junior Emmaus College
Lucas de Haas Stagiair Emmaus College
Mandy   Klink Dagdeel hulpouder -
Mara   Verkaik Assistent Comenius College
Marco van Doorn Dagdeel hulpouder -
Mari   Hulhoven Dagdeel hulpouder
Mark   Velthoen Organisator (bestuur) -
Martijn   Otto Organisator (bestuur) -
Marc   Huls Dagdeel hulpouder -
Matthieu   Ubas Dagdeel hulpouder
Melanie van Egdom Dagdeel hulpouder
Melissa   Theodoridis Assistent Comenius College
Michelle van der Velden Dagdeel hulpouder
Michiel   Grauss Senior
Michiel   Vessem Dagdeel hulpouder
Vernon   Pieternella Dagdeel hulpouder -
Mike   Dao Assistent Roncalli MAVO
Miriam   Rodrigues Dagdeel hulpouder
Naomi   Severin Dagdeel hulpouder
Natasja    Duinker Dagdeel hulpouder
Nelly   Paula Dagdeel hulpouder
Nick   Blom Junior IJssel College
Nina   Retera Stagiair Emmaus College
Pamela   Damen - Verkaik Dagdeel hulpouder
Patricia   Hofman Dagdeel hulpouder
Patricia   Michel Dagdeel hulpouder
Paul van Dongeren  Dagdeel hulpouder
Paula   Ouwerkerk Dagdeel hulpouder -
Prija   Ori Dagdeel hulpouder -
Rachel   Kooiman Junior IJssel College
Rachel   Verzijl Dagdeel hulpouder
Rayan   Benlakdame Stagiair Emmaus College
Rebecca   Lamping Stagiair Emmaus College
Rebecca   Adriaan Dagdeel hulpouder
Regina   Hagenaar Dagdeel hulpouder
Rene   Versteeg Dagdeel hulpouder
René    Brand Dagdeel hulpouder
Ricardo   Belliot Dagdeel hulpouder  
Richelle   Kolenbrander Junior R'dam Design College
Rick   Kieboom Dagdeel hulpouder
Rob   Bloemberg Dagdeel hulpouder
Robert   Colijn Senior
Robin   Kieboom Dagdeel hulpouder
Romina   Borgi Dagdeel hulpouder -
Ron   Spek Dagdeel hulpouder
Roxy   Schollen  Senior
Sabrina   Silva Moreira Dagdeel hulpouder
Sam   Herberigs Stagiair Emmaus College
Saman   Khan Mohammadi  Junior Emmaus College
Sandra van Helden Dagdeel hulpouder -
Shan van der Male Junior Calvijn Meerpaal
Sieto   Richardson Dagdeel hulpouder
Siny   Giterson Dagdeel hulpouder -
Sjoerd de Graaff Senior
Sophie   Kuo Stagiair Emmaus College
Suzana   Obradovic Dagdeel hulpouder
Suzanne de Koning Dagdeel hulpouder
Sven   Krieger Stagiair Emmaus College
Sven   Woudenberg Junior Emmaus College
Tani   Capo Dagdeel hulpouder -
Tara van Gogh Junior Comenius College
Thijmen   Kok Stagiair Emmaus College
Tim    Bloemberg  Junior Calvijn Meerpaal
Tristan   Loupatty Stagiair Emmaus College
Tristan   Maher Stagiair Emmaus College
Tycho   Mostert Senior -
Vanessa   Ploeg  Dagdeel hulpouder
Veerle   Sparreboom Stagiair Emmaus College
Vincent van den  Haspel Dagdeel hulpouder -
Wendy   Campisano Dagdeel hulpouder
Wendy   Graphorn Dagdeel hulpouder
Wenrong   Zhong Dagdeel hulpouder
         
      169 vrijwilligers (verdeeld aanwezig)